Ako zašívať robustnú tašku na nákup vlastnými rukami

V poslednej dobe si veľmi užitočný vynález dizajnérov získava na popularite - taška pre nakupujúcich. Má veľkú kapacitu a atraktívny vzhľad. Takéto vlastnosti vám umožňujú používať ho každý deň, a to nielen na nakupovanie, ale aj na prácu.

Materiály na jeho šitie sa používajú veľmi rozdielne. Veľmi často ide o hustú tkaninu, napríklad ľan alebo rohož. Existujú tašky vyrobené z dermantínu, pravej kože alebo džínsoviny. Ako dekorácia sa používa pletená aplikácia, korálky, výšivky. Samotné vrecko môže slúžiť aj ako dekor, najmä ak má neštandardný tvar, napríklad lichobežník alebo trojuholník.

Nákupca môže ušiť tašku aj pre neskúsenú osobu. Po preukázaní svojich kreatívnych schopností môžete získať módny doplnok s jedinečným dizajnom. Na pripevnenie rukovätí bude potrebná akákoľvek hustá tkanina, zips, podšívka a kovové kovanie.

Vzory sa vyvíjajú nezávisle alebo si vyberte hotový model na internete podľa vašich predstáv. Sú vytlačené na papieri a vzory sa pripravujú nalepením na lepenku. Tkanina sa položí na stôl a po pripojení šablóny na nej nakreslí svoje obrysy kriedou. Zároveň nezabudnite nechať kvóty na švy. Ak je to potrebné, môžu byť detaily vaku vyrezané z rôznych materiálov alebo z viacfarebnej tkaniny. Napríklad perá a spodná časť sú vyrobené z kože a všetko ostatné je vyrobené z hmoty.

Po prvé, materiál obloženia je vyžehlený na nesprávnu stranu každej výrezu. Táto operácia významne zvyšuje pevnosť textílie. Ďalej si vyrobte tašky na rukoväte. Časti sú zložené obalením hrán na každej strane. Aby sa nevyrovnali, obrobok je vyžehlený a potom prešitý. Hrany držadiel sú ohnuté a zošité, v ktorých sú upevnené kovové karabíny.

Na vonkajšej strane každej bočnej časti sú všité stehy s kovovými krúžkami. Budú potrebné na upevnenie rúčok vaku. Tiež prišívajte vonkajšie a vnútorné vrecká.

Nezipínaný zips je zošitý z nesprávnej strany bočných stien vaku. Z nesprávnej strany sú tiež zošité koncové steny a spodok vaku. Potom je prevrátená ľavým otvoreným zipsom.

Výsledný vak je skontrolovaný na pevnosť švov, zostávajúce vlákna sú odstránené a rukoväte sú upevnené. Vonkajšie povrchy sú zdobené podľa vašich predstáv. Všetko je taška pripravená ísť do obchodu.

Zanechajte Svoj Komentár