Krásne puzdro na ukladanie slúchadiel a iných maličkostí vlastnými rukami

V byte každého z nás je veľa drobných predmetov, napríklad kancelárske potreby alebo doplnky pre elektronické prístroje. Počas ukladania sa neustále strácajú a káble slúchadiel sú zamotané. To všetko spôsobuje určité nepríjemnosti.

Ukladanie takýchto maličkostí môžete zjednodušiť pomocou domácich krabíc alebo obálok. Ľahko sa vyrábajú z jednoduchých materiálov. K tomu stačí ukázať malú fantáziu a byť trpezliví.

Aby sa predišlo zamotaniu vodičov slúchadiel, je potrebné ich ovinúť okolo akejkoľvek základne. Na tento účel sa často používajú prázdne cievky z pásky FUM alebo silné vlákna. Ak máte šijacie schopnosti, môžete si urobiť krásny a štýlový kufrík a dať mu vzhľad nejakého zvieraťa.

Na tento účel sa obrys zvieraťa vyreže z plsti a iného mäkkého a hustého tkaniva. Papuľa je vyrobená z korálikov alebo malých častí z látky. V oblasti hrudníka je všitý ventil so suchým zipsom. Drôt slúchadiel sa ovinie okolo postavy a potom sa pripevní ventilom.

Jednoduchá a pohodlná škatuľka na uloženie rôznych drobností sa ukáže z vlnitej lepenky z balenia. Výkresy jeho detailov môžu byť vypracované samostatne alebo môžu byť použité pripravené nápady z internetu.

Výkresy sa vytlačia a získajú sa šablóny, ktoré sa použijú na lepenku a obrysy. Potom vystrihnite všetky potrebné detaily. Na tieto účely je lepšie použiť ostrý kancelársky nôž, ktorý veľmi uľahčí prácu.

Montáž začína ohýbaním a spájaním častí vnútorných priečok krabice. Potom sú detaily tela ohnuté pozdĺž línií. Aby boli ohyby hladké, sú žehlené hladkým kovovým alebo dreveným predmetom, napríklad pomocou rukoväte kladiva. Kvôli spoľahlivosti sú všetky časti krabice upevnené priehľadným lepidlom.

Priečky sú inštalované vo vnútri skrinky a upevnené univerzálnym lepidlom. Ako pánty veka sa používajú dva kusy hustej látky, ktoré sú pripevnené k detailom na lepidle. Aby sa zabránilo samovoľnému otvoreniu veka, na prednú stenu puzdra je prilepená dvojica ozdobných magnetov pre chladničku. Spätná časť z cínu, upevnená na obale.

Vonkajšie telo škatule je natreté v akejkoľvek farbe alebo prilepené látkou. Ako dekoratívne prvky môžete použiť korálky, mušle alebo aplikáciu z látky alebo papiera. Do krabice sa zmestia nielen slúchadlá, ale aj mnoho ďalších malých a potrebných vecí.

Zanechajte Svoj Komentár