Prispôsobené vreckové vrecká do škôlky pre domácich majstrov

Každý, kto berie svoje deti do škôlky, čelil nedostatku voľného miesta v skrinkách. Vrchné odevy tam môžu byť umiestnené, ale nie je kam dať športovú uniformu, ponožky alebo vreckovky. S nástupom chladného počasia sa tento problém stáva obzvlášť naliehavým. Na prekonanie situácie pomôže veľmi jednoduché riešenie - domáce vrecká namontované na dverách skrinky.

Najčastejšie sa na výrobu vreciek používajú husté textílie, ktoré sa ľahko prajú. Slúžia dlhšie, dobre si zachovávajú svoj pôvodný tvar, neklesajú a nezmršťujú sa. Rozmery vreciek budú závisieť od individuálnych potrieb dieťaťa a od rozmerov dverí kabinetu, ktoré sú vopred zmerané.

Tvar a typ vreciek sa vyberá v súlade s usporiadaním organizátora a hmotnosťou vecí, ktoré sa v ňom majú skladovať. Napríklad malé predmety, ako sú hrebene, vreckovky alebo ponožky, sa dajú umiestniť do otvorených vreciek. Ťažšie tričká alebo kraťasy potiahnú vrecká, takže je lepšie vybaviť ich chlopňami.

Pri výbere typu uzáveru by ste mali pamätať na to, že dieťa by ho malo ľahko otvoriť. Pásky na suchý zips, zipsy alebo gombíky sú pre túto úlohu skvelé. V extrémnom prípade je do hornej časti vrecka všitá pravidelná elastická páska.

Najprv vystrihnite dve časti obdĺžnikového tvaru základne. Sú zošité dokopy a medzi vrstvami tkaniny ležia hustejší materiál. Potom vystrihnite vrecká zo svetlej látky. K švom musíte pridať niekoľko centimetrov. V hornej časti každého vrecka je uložený elastický pásik na šaty, látka je preložená a prešitá.

Zhromažďuje sa tkanina v malom akordeóne, vrecko je prišité k základni. Začnite pracovať zdola nahor. Na hornom vrecku môžete zafixovať klapku menom vyšívaného dieťaťa. Vonkajšie okraje základne sú lemované širokým lemom.

Upevňovacie vrecká na dverách sa vykonávajú rôznymi spôsobmi. Ak to zamestnanci záhrady dovoľujú, je možné z vnútornej strany dverí skrinky nainštalovať niekoľko krátkych samorezných skrutiek. V tomto prípade sú slučky prišité k spodnej časti vreciek.

V iných prípadoch sú vrecká pripevnené k remienkom, páskám na suchý zips alebo elastickým. Druhá možnosť uľahčí zavesenie a vybratie organizátora, ale je nespoľahlivá. Pod hmotnosťou vecí je guma napnutá, kvôli čomu môžu vrecká padať. Spoľahlivejšou možnosťou je ich pripevnenie na suchý zips.

Zanechajte Svoj Komentár