Ako vyrobiť organizačnú tašku na elegantné uloženie poplatkov a káblov

V každom byte je veľa elektronických prístrojov. Jedná sa o mobilné telefóny každého člena rodiny, tablety, notebooky. Nabíjačky, prepojovacie káble a slúchadlá k nim vyžadujú presné a správne uloženie. Riešenie problému pomôže špeciálnemu organizátorovi tašiek, ktorý ste si sami vytvorili.

Zariadenie na ukladanie káblov vám umožní zhromažďovať a ukladať všetko na určitom mieste, čo vám ušetrí čas pri hľadaní nabíjačiek a rozmotávaní ich káblov. Povieme vám, ako usporiadateľovi ponúknuť dve možnosti.

Prvou možnosťou je taška s bunkami zošitými z látky. Môže sa zavesiť na stenu na ľubovoľnom vhodnom mieste alebo uložiť do zásuvky. Na to budete potrebovať dva kusy hustej látky rôznych farieb, kus širokej gumy na odevy, zapínanie na zips a zips.

Z látky sú vystrihnuté dva obdĺžnikové sochory s rozmermi 20 x 15 cm, ktoré sú vyhladené žehličkou a po ich zložení sú zo stroja zošité zošívané. Na jednej strane je zošitý zips. Otočením látky na prednej strane získate praktickú tašku na uloženie nabíjačiek.

Ďalej sa vyrobí drôtový úložný systém. Na tento účel sa na jednu stranu vaku prišívajú gumené pásky na oblečenie. Sú usporiadané do dvoch radov a vytvárajú malé slučky. Ich počet by sa mal rovnať počtu drôtov, ktoré sa majú uložiť do organizátora. Oká by nemali byť príliš veľké ani malé. Inak to spôsobí nepríjemnosti pri používaní vaku.

K okrajom vaku je prišitá spona pre odev, napríklad z detských kombinéz. To vám umožní zložiť vrece a uložiť ho v uzavretej polohe. Ak je to potrebné, môže byť vrecko zavesené na stene pomocou spony ako slučky.

Ďalšou možnosťou pre organizátora šnúr je výroba na základe krabice na topánky. Budete tiež potrebovať niekoľko kríkov na toaletný papier a kus hrubej lepenky. Puzdrá sú inštalované vo vnútri skrinky a sú umiestnené v dvoch radoch, upevnené lepidlom. Zostávajúci priestor je oddelený oddielom vyrezaným z lepenky. Upevňuje sa lepidlom alebo páskou.

Tenké káble sú umiestnené vo vnútri puzdier a nabíjačky a slúchadlá sú umiestnené vo veľkej priehradke. Výsledkom je pohodlný organizátor. Ak plánujete inštaláciu na viditeľnom mieste, povrch krabice je ozdobený. Deje sa to akýmkoľvek možným spôsobom, v závislosti od predstavivosti autora.

Zanechajte Svoj Komentár