Domáce mini hojdacia sieť pre vašu milovanú mačku

Všetky mačky radi relaxujú na teplých a pohodlných miestach, a preto často ležia na pohovkách alebo vankúšoch. V obchodoch je veľa miest na spanie pre mačky, ale všetky majú vysokú cenu. Vlastnými rukami môžete vytvoriť útulnú postieľku v tvare hojdacej siete pre nadýchaného domáceho maznáčika. To vám umožní získať individuálne vybranú vec a tiež ušetriť.

Hojdačky pre mačky sú zavesené na batériách, oknách, nábytku alebo špeciálnych rámoch. Sú vyrobené z najdostupnejších a najrôznejších materiálov: kovové tyče, drevené alebo plastové rúrky. Všetky tieto materiály sú komerčne dostupné a dostupné pre domáce majstrov.

Pred začatím práce nezabudnite, že tkanina pre hojdaciu sieť by sa nemala príliš napínať. Pokiaľ je to možné, je potrebné poskytnúť spôsob jeho rýchlej demontáže na čistenie od vlny a prania. V prípade pripevnenia k vyhrievacej batérii by hojdacia sieť nemala zakrývať celý povrch.

Najjednoduchšia verzia závesnej hojdacej siete sa skladá z dvoch vešiakov na šaty. Medzi nimi je všitá látka. Háčiky na vešiaky sú pripevnené medzi priečnymi nosníkmi nôh stoličky alebo stola, ako aj na vykurovacie rúrky. Táto možnosť je ideálna pre malý byt, pretože v zloženej polohe zaberá veľmi málo miesta.

Ďalší model hojdacej siete je vyrobený z drevenej dosky alebo hrubej preglejky. Základňa by mala zodpovedať veľkosti mačky. Na pripevnenie na stenu alebo na vyhrievaciu batériu použite tenký kovový kábel alebo reťaz, ktorej okraje sú priskrutkované k základni pomocou skrutiek so samoreznými skrutkami so širokými krytkami. Na základňu je umiestnená mäkká tkanina.

Príjemná hojdacia sieť bude pochádzať z orezávania veľkej časti vodovodného potrubia. Je opláštený na všetkých stranách mäkkou vlnou tkaninou. Úchytky sú ohnuté z kovovej tyče s hrúbkou 4 až 6 mm. Na dosiahnutie estetiky rámu je drôt opláštený rovnakou tkaninou ako rúra.

Hojdacia sieť visiaca z batérie alebo vykurovacieho potrubia môže byť vyrobená z kovovej tyče. Rám má tvar písmena U a okraje tyče sú ohnuté tak, aby ich bezpečne pripevnili k batérii. Potom je zo hustej mäkkej tkaniny, ktorá sa položí na rám, zošívaná pokrývka, ktorá úplne uzavrie posteľ a zadnú časť hojdacej siete.

Rám pre inštaláciu hojdacej siete na podlahu je tiež vyrobený z PVC rúr. Za týmto účelom sa rozreže na kúsky správnej veľkosti a spojí sa so štandardným príslušenstvom. Látková tkanina je ušitá z látky a navlečená cez nohy rámu. Okrem toho môžete látku upevniť pomocou ventilov a pásky na suchý zips.

Zanechajte Svoj Komentár