Toaletný stolík pre dievčatá z jednoduchých materiálov

Každé dievča potrebuje špeciálne určené miesto, kde by sa ráno mohlo usporiadať, alebo večer večer spať. Najlepším riešením tohto problému je inštalácia toaletného stolíka pre ňu. Zvyčajne sa nachádzajú v spálňach, takže takáto položka by mala zodpovedať interiéru miestnosti a mala by byť kombinovaná s iným nábytkom, ktorý je v nej nainštalovaný.

Výber správneho produktu v obchode nie je jednoduchý, a preto mnohí domáci remeselníci uprednostňujú výrobu vlastnými rukami. Na tento účel sa používajú najjednoduchšie materiály: drevo, drevotrieska alebo hrubá preglejka.

Najprv určia miesto inštalácie stola, jeho návrh, vykonajú všetky potrebné merania. Na základe toho sa vytvorí jednoduchý nákres. Väčšina stolov sú skrinky so zásuvkami a vertikálne namontované zrkadlo. Nápady na dizajn a hotové výkresy nájdete na internete. Zostáva iba ich prispôsobiť vašim podmienkam. Potom získajú potrebné materiály.

Práca na stole začína výrobou všetkých jeho komponentov. Aby bol produkt odolný a krásny, musíte presne a presne vyrobiť jeho časti. Na rezanie materiálu používajte ručné okružné píly a drevoobrábacie stroje. Ak takéto nástroje doma nie sú alebo ak kvalifikácia kapitána neumožňuje presnú výrobu dielov, môžete si v obchode s nábytkom objednať rezanie materiálu pri jeho kúpe.

Bočné okraje hotových častí sú brúsené jemným brúsnym papierom a prilepené orezávacou páskou. Potom pokračujte do zostavy, počas ktorej sú rámové časti najskôr spojené. Na tento účel sa používajú tradičné možnosti: hmoždinky, samorezné skrutky a kovové rohy.

Ak konštrukcia umožňuje prítomnosť zásuviek, vodiace valčeky sú namontované na vnútorných stenách rámu. Potom vyzdvihnú debny a postavia fasády na podstavec. Výrobok je vybavený potrebným príslušenstvom.

V konečnej fáze montáže je nainštalované zrkadlo, ktoré bolo predtým zakúpené v obchode alebo vyrobené na objednávku. Pripája sa k základni drevotriesky na obojstrannú pásku alebo tekuté nechty. Plne zostavený stôl je zdobený rôznymi spôsobmi, napríklad maľovaný alebo dekorovaný decoupage.

Podľa estetických preferencií môže byť toaletný stolík natretý obyčajnou farbou a pokrytý niekoľkými vrstvami priehľadného laku. Tým sa získa odolnosť produktu proti vlhkosti a chráni povrchy pred poškodením.

Zanechajte Svoj Komentár