Ľahká do-it-sami hruď pre hračky v škôlke

Každý, kto má deti, čelí problému skladovania hračiek. Na predaj existuje niekoľko položiek, ktoré môžu byť upravené na tento účel. Existuje iba jedna cesta von - urobiť z vlastných priestranných a bezpečných hrudníkov.

Pre veľmi malé deti sú skladovacie nádoby vyrobené z mäkkého materiálu, napríklad z lepenkovej škatule alebo hustej látky. V prípade pádu mu nespôsobia škodu. Staršie deti budú potrebovať hrudník oveľa silnejší, takže pre jeho výrobu bude pre životné prostredie najprijateľnejším a najvýhodnejším materiálom drevo, drevotrieska alebo preglejka. V každom prípade musíte pre dieťa zvoliť materiál jasných atraktívnych farieb.

Pred začatím práce by ste mali zmerať miesto na inštaláciu hrudníka v detskej izbe. Malo by sa zohľadniť množstvo hračiek, ktoré sa v ňom majú skladovať. Je lepšie poskytnúť miesto s rezervou.

Akákoľvek práca sa začína prípravou jednoduchého nákresu s uvedením rozmerov všetkých potrebných detailov. Na dosiahnutie rovnomerného a čistého rezu sa drevotrieska alebo preglejka rezá pomocou ručnej pílky. Ak takýto nástroj neexistuje, pomôžu pri kúpe materiálu vystrihnúť podrobnosti v obchode s nábytkom.

Bočné povrchy hotových častí sa ošetria jemným brúsnym papierom, čím sa odstránia všetky triesky a otrepy. Hrany, ktoré idú na prednú stranu, sú zlepené špeciálnou okrajovou páskou.

Montáž začína pripevnením bočných stien k základni. Pripevňujú sa na nábytkové hmoždinky a skrutky. Ak je hrudník veľký, štruktúra je vystužená kovovými rohmi. Rovnakým spôsobom namontujte zadný a predný panel.

Na uľahčenie pohybu sú k spodnej časti hrudníka pripevnené nábytkové valčeky. V niektorých prípadoch rodičia zmäknú vnútornú dutinu hrudníka. Na tento účel sú steny prilepené syntetickým zimným prostriedkom, zabalené do plyšu, saténu alebo akejkoľvek hustej látky.

Teraz nainštalujte kryt. Je namontovaný na piano slučkách a je vybavený pohodlnou rukoväťou na otváranie. Na uľahčenie tohto procesu pre dieťa sú vo veku namontované plynové uzávery. Rukoväte sú tiež pripevnené k bočným stenám tak, aby sa hrudník mohol otáčať okolo miestnosti.

Vonkajšie povrchy hrudníka sú zdobené nálepkami zobrazujúcimi kreslené postavičky, nášivky alebo maľované farbami spolu s dieťaťom. Hotový výrobok zaistí objednávku v byte a naučí ho dieťa. Krásne a starostlivo vyrobené hrudník bude okrem funkčného účelu skvelým doplnkom do interiéru detskej izby.

Zanechajte Svoj Komentár