Ako šiť popruhy pre domáce zvieratá chôdzu

Postroj je dôležitým doplnkom pre majiteľov malých domácich miláčikov. Takéto zariadenie veľmi uľahčuje chodenie psa alebo mačky, čo uľahčuje ovládanie ich správania. Ale ako každá kvalitná vec, využitie je dosť drahé. Výrazne uložte a získajte produkt s jedinečným dizajnom, vyrobíte ho iba vlastnými rukami.

Pretože existuje niekoľko druhov postrojov, pred začatím práce musíte určiť najvhodnejšiu možnosť. Najjednoduchší postroj môže byť veľmi jednoduchý. Stačí zásobiť kapronovými niťami, hustou textíliou a spojovacími prvkami. Stále potrebujete kovový prsteň s karabinou. Dajú sa kúpiť v obchode alebo vybrať zo starého vrecka.

Vzhľadom k tomu, že je potrebné vyrobiť postroj v tvare N., najskôr odmerajte krk domáceho maznáčika. Pri meraní musíte napríklad nechať malú medzeru, aby do nej mohol voľne prechádzať prst. Okrem získanej hodnoty musíte pridať švy na pár centimetrov.

Ďalšie meranie sa vykonáva za prednými labkami. K výsledku pridajte kvóty a zohľadnite možnosť zmeny úplnosti zvieraťa. Výsledné rozmery sa prenesú na tkaninu, po ktorej sa oreže a predbežne otestuje.

Ak sú merania správne, okraje postroja sú zošité páskou, aby mu dodali pevnosť a estetiku. Na okrajoch ventilov, ku ktorým sú pripevnené upevňovacie prvky, sa prišívajú remienky vyrobené z tkaniny alebo kože. Najspoľahlivejšie z nich sú pracky. S náhlymi pohybmi alebo trhnutím zvieraťa sa gombíky, plastové karabíny, gombíky alebo suchý zips ľahko rozopnú.

Upevňovacie prvky musia byť umiestnené na chrbte, pretože ich upevnenie na hrudi alebo na bruchu zvieraťa nie je príliš pohodlné. Okrem toho môžu zvieraťu pri pohybe spôsobiť nepríjemnosti. V oblasti kohútika je všitý kovový prsteň, pre ktorý sa prilepí vodítko. Jeho upevnenie je zabezpečené silnými švami.

Vodítko je vyrobené z kapronovej pásky. Jeho dĺžka by mala byť 2 až 2,5 metra. Pre väčšiu spoľahlivosť môže byť zložený na polovicu a prešitý. Karabína je prišitá k jednému z koncov a druhá hrana je formovaná do slučky na uľahčenie držania vodítka.

Aj keď zvieratá nie sú k šperkom ľahostajné, veľa z ich majiteľov chce vyzdvihnúť svojho domáceho maznáčika. Na tento účel sa používajú rôzne objekty. Napríklad nášivka, korálky, gombíky alebo kamienky. Hlavná vec je, že zviera ich nemohlo nahlodať a prehltnúť.

Zanechajte Svoj Komentár