Vylepšený barový pult so stoličkami z toho, čo je na dosah

V nedávnej minulosti boli barové pulty inštalované výlučne v nápojových zariadeniach. Vidieť ich doma bolo veľmi zriedkavé. V súčasnej dobe sa takéto návrhy stali veľmi populárnou vlastnosťou bytov alebo vidieckych domov.

Domáci minibar má veľa výhod: okrem pohodlia pri ošetrovaní hostí je to aj spôsob, ako zónovať obytný priestor. Táto posledná kvalita je najvýznamnejšia v štúdiových apartmánoch. V malých apartmánoch môže barový pult slúžiť ako jedálenský kút a odkladací priestor na kuchynské náčinie. Byt má okrem čisto funkčných vlastností aj výzdobu bytu a zapôsobí na hostí.

Je celkom možné vytvoriť barový pult vlastnými rukami. Budete však musieť ísť o určité finančné náklady. Pred začatím práce musíte určiť umiestnenie tyče a požadované rozmery. Potom vyberte dizajn vhodný pre interiér bytu. Dá sa to urobiť z mnohých fotografií prezentovaných na internete. Zároveň sa nesmie zabúdať na dostupnosť určitých vybraných stavebných materiálov.

Väčšina ľudí vyrába stojany z dosiek, drevených blokov, MDF alebo drevotriesky. Takéto materiály sa predávajú v akomkoľvek železiarstve a majú nízku cenu. K dispozícii sú tiež super-rozpočet tyčové konštrukcie vyrobené z kovových profilov a sadrokartónu.

Sadrokartón vám umožňuje realizovať akúkoľvek tvorivú fantáziu, preto zvážime túto možnosť panela. Jeho výroba sa začína montážou rámu z kovových profilov. Aby sa dosiahla lepšia pevnosť, mal by byť profil v rohoch ponechaný pevný, aby sa ľahko ohýbalo.

Rám by mal pozostávať z dvoch alebo troch stien, pevne pripevnených k podlahe. Vonkajšie rámové prvky sú opláštené sadrokartónovou stenou. Spoje a rohy s plachtou sa prilepia montážnou mriežkou a tmelom. Po naplnení sa výsledná štruktúra vymaľuje. Ako materiál pracovnej dosky sa používa drevo, preglejka alebo drevotrieska.

Barové pulty vyrobené z dreva alebo drevotriesky sú zostavené na rovnakom princípe ako konštrukcia sadrokartónu. Najprv je rám vyrobený z drevených latiek, ktoré sú opláštené doskovým materiálom alebo doskami. Vzhľadom na to, že drevený stojan má väčšiu pevnosť ako sadrokartón, nemožno ho pripevniť k podlahe. Zostáva iba na nákup alebo výrobu stoličiek.

Zanechajte Svoj Komentár