Domáce vyšívacie stoly s nočným stolíkom pre domácich majstrov

Aby ste urobili vyšívanie pre byt, a dokonca aby ste si udržali poriadok, potrebujete dobrú organizáciu pracoviska. Okrem umiestnenia potrebných nástrojov budete musieť myslieť aj na uskladnenie hotových remesiel a materiálov na ich výrobu. Nepostrádateľnou vecou pre to všetko môže byť malý stolík pre domácich majstrov s nočným stolíkom.

Pred začatím prác na stole by ste si mali určiť miesto v miestnosti pre jeho inštaláciu. Z tohto dôvodu musíte vypočítať potrebné rozmery budúceho produktu. Dizajn stola bude závisieť nielen od fantázie majstra, ale aj od charakteru jeho povolania. Mala by sa určiť veľkosť úložného priestoru pre veľké predmety, ako je šijací stroj alebo žehlička. Pracovná doska musí tiež zodpovedať povolaniu - vydržať vysoké teploty alebo mechanické namáhanie na jej povrchu.

Pohodlie, ktoré tabuľka vytvorila pre svojho majiteľa, ako je výška a šírka pracovnej dosky, prítomnosť voľného priestoru pre nohy pod ňou a organizácia úložných priestorov pre rôzne predmety, prispeje k pohodliu práce. Nezabudnite na estetickú príťažlivosť budúceho produktu.

Ako materiál na výrobu domáceho malého stola je lepšie zvoliť rad dreva, MDF alebo drevotriesky. Jedná sa o najdostupnejšie materiály na nákup a prácu, ktoré vám umožňujú získať krásny a odolný nábytok. Hotová tabuľka sa nebude líšiť od výrobného produktu, a to počas výroby.

Po vytvorení náčrtu podľa nákresov, ktoré boli nezávisle vyvinuté alebo nájdené na internete, môžete pristúpiť k narezaniu listov materiálu na potrebné komponenty štruktúry. Je potrebné poznamenať, že použitie ručnej okružnej pílky a presnosť pri práci pomôžu zabrániť tvorbe triesok a drsnosti pri rezaní MDF alebo drevotrieskových dosiek. Okraje pripravených častí by mali byť zlepené špeciálnou páskou.

Montáž sa vykonáva na drevené hmoždinky pomocou samorezných skrutiek, skrutiek a lepidla na drevo. Prebytočné lepidlo vyčnievajúce v spojoch častí musí byť okamžite odstránené bez čakania na úplné vyschnutie. Zásuvky sú namontované na špeciálnych valčekových mechanizmoch a dvere skrine sú zavesené na nábytkových pántoch alebo klavírnych očkách. Všetky tieto podrobnosti, ako aj zvyšok potrebného príslušenstva, sa nakupujú v každej predajni nábytku.

Pri použití masívneho dreva alebo preglejky môžete povrch stola vylepšiť škvrnami od dreva a priehľadným lakom alebo ich jednoducho natrieť akoukoľvek farbou. Stôl ich MDF alebo drevotriesky nebude vyžadovať ďalšie dekorácie.

Zanechajte Svoj Komentár