Ako urobiť krásny rám pre zrkadlo z toho, čo je po ruke

Interiér má akékoľvek zrkadlo. A ak je vyzdobený v krásnom ráme, môže radikálne transformovať miestnosť. Je pravda, že ak sa zameriavate na továrenské modely, produkt bude mať skvelú cenu a nebude dostupný pre mnoho ľudí. Existuje však cesta von - urobiť si krásny rám pre zrkadlo sami.

Existuje veľa možností, ako to uskutočniť. Napríklad zrkadlo orámované rámom vetiev stromu vyzerá kreatívne. Sú očistené od kôry, sušené, natreté farbou, lakom. Potom je hrana tvorená ich lúčmi bez toho, aby sa dodržiavalo akékoľvek poradie.

Ste zástancom morských tém v dizajne miestnosti a máte okrúhle zrkadlo. Rám pre neho môže byť usporiadaný vo forme dvojice troch kruhov z vhodného konopného lana s priemerom. Súčasne sa z toho vyrobí aj zavesenie produktu na stene.

Rám vyrobený z prúžkov z plastu, papiera, kartónu vo forme slnečného svetla dáva okrúhlym zrkadlom jeho originalitu. Posledne menované môžu byť rovnaké a rôzne dĺžky, jednoduché a navzájom spojené. Možné variácie rámovania spojené s vyfarbením jednotlivých lúčov, použitie vetiev rastlín na vytvorenie lúčov.

Drevený rám zrkadla, ktorý je už starý, je možné obnoviť vložením kamienkov rôznych veľkostí a farieb. Zrkadlo je možné umiestniť do rámu, ktorý je tvorený súpravou plytkých zásuviek plnených rôznymi zrnami (fazuľa, šošovica, pšenica, ovos, pohánka), výrobky.

Existujúci zrkadlový rám je možné ozdobiť zdobením takmer všetkým, čo nás obklopuje. Napríklad obyčajné plastové lyžičky. Alebo príbory.

V poslednom uvedenom uskutočnení sú ďalej na sklade: zrkadlo; lepidlo; lepenka; perličky; doska, ktorej priemer je väčší ako zrkadlo.

Kartón je vyrezaný z lepenky. Priemer je o niečo menší ako priemer platne. Príbory rozprestierajte do ventilátora, striedajte a rovnomerne ukladajte. Lepte ich na lepenkovú základňu. Lepidlo naneste na strednú časť, kde umiestnia platňu - spodnú časť kartónu. K doske je prilepené zrkadlo. Ozdobte ho po obvode guľôčkami.

Fanúšikovia tenisu, bedminton môžu urobiť darček umiestnením zrkadla do rámu, ktorý je vyrobený z ... rakiet. Rám vyzerá krásne, ku ktorému sú modely automobilov prilepené po celom obvode. Tá môže byť originálna, maľovaná v jednej farbe. Namiesto hračiek môžete použiť rôzne tlačidlá vo farbách, veľkostiach a tlačidlách.

Zanechajte Svoj Komentár