Prenosný mini ohrievač Do-it-yourself

Malý ohrievač zaberá málo miesta, ale je schopný pomôcť, keď potrebujete rýchlo zahriať malú miestnosť, zahriať nohy a ruky. Takéto zariadenie je vhodné nielen doma, ale aj pri cestovaní do prírody, pri rybolove, pri poľovníctve.

Prenosné mini ohrievače podliehajú určitým požiadavkám. Musia:

  • Rýchla montáž;
  • Mať dostatočný výkon;
  • Spotreba málo energie;
  • Majú vysokú bezpečnosť;
  • Nevyžadujú vysoké výrobné náklady;
  • Buďte kompaktní a prenosní.

Pre tieto podmienky sú vhodné predovšetkým infračervené ohrievače. Ohrievajú okolité objekty a nie priestor, pretože jednoducho nemajú inú alternatívu na vykurovanie, napríklad stany.

Mini ohrievač môže byť vyrobený pre prácu na benzín, plyn, motorovú naftu, petrolej, alkohol. Poslednou možnosťou je najlacnejšia, ale zároveň najslabšia energia - je prakticky zbytočné, ak je teplota stanu pod -5 ... -7 ° C.

Malý prenosný ohrievač je možné vyrobiť samostatne a použiť ako zdroj tepla sviečky. Tieto sú vhodné ako pilulky; používajú sa na remeslá štyri kusy. Okrem toho sa skladujú: riady; dva kvetináče; žiaruvzdorný predmet; ľahší.

Kuchynské riady s priemernou hĺbkou. Kvetináče získavajú alebo nachádzajú rôzne priemery, napríklad 25 cm a 23. Ako žiaruvzdorný predmet je vhodný malý kameň. Ohrievač vyrobený z vyššie uvedených položiek dodáva malé množstvo tepla, ale pre turistické podmienky to bude nevyhnutné. Jeho pracovný čas je 4 hodiny.

Keramické misky sú umiestnené na rovnom podklade. Všetky sviečky sú umiestnené na spodnej časti - sú rovnomerne rozmiestnené po celej ploche. Ľahké sviečky.

Sviečky sú na vrchu zakryté menšou nádobou. Otvor v spodnej časti je uzavretý položením kameňa naň. Všetko je uzavreté veľkým hrncom a je umiestnené hore nohami. Kúrenie je pripravené na zahriatie stanu, malej miestnosti.

Horiace sviečky zahrejú vzduch vo vnútri menšieho hrnca. Opúšťa ho, padá do priestoru medzi stenami kvetináčov a ide do otvoru v dolnej časti väčšej nádrže. Teplo okolo sa šíri z vyhrievaných stien veľkej nádoby.

Zanechajte Svoj Komentár