Ako si vyrobiť kvadrokoptéra?

Kvadrokoptéra sa dnes stala módnou hračkou. Predávajú sa v obchodoch, ale sú drahé, pretože nie každý si to môže dovoliť kúpiť. Môžete to však urobiť sami, pričom budete míňať oveľa menej peňazí.

Začnite obstarávaním súčiastok. Rám je možné zakúpiť pripravený. Môže odporučiť Diatone Q450 Quad450 V3PCB QuadcopterFrameKit 450mm. Vzdialenosť medzi motorom v ňom je 45 cm a má štyri lúče, dosku s plošnými spojmi. Dizajn vám umožňuje ľahko umiestniť naň všetky komponenty.

Na rovnakom mieste dostanú motory, regulátor. A tí a ďalší potrebujú štyri. Z motorov je model DYSD2822-14 1450KV BrushlessMotor ideálny. Z regulátorov - DYS 30A2-4S Brushless Speed ​​Controller ESCSimonk Firmware.

Okamžite sú objednané štyri vrtule značky DYSE-Prop 8 × 6 8060SFABSSlowFlyPropellerBladeForRCA. Okrem toho potrebujú dva otáčajúce sa v jednom smere a dva v druhom. Kúpia jeden modul (značka KK2.1.5kk21evo), ktorý je potrebný na ovládanie plavidla.

Nabíjateľná batéria, ktorú potrebujete na nákup lítium-polymérových značiek, napríklad Turnigynano-tech 2200mah4S ~ 90C LipoPack. Potrebujú dve, ale je lepšie vziať štyri naraz, pretože rýchlo strácajú energiu. Pre batérie je lepšie si okamžite objednať nabíjanie - HobbyKing Variable6S50W 5A.

Nesmieme zabúdať na konektory, cez ktoré sú batérie pripojené (XT60 MalePlug 12AWG10cm WithWire) a na vodiče (20 párov BulletConnectorBananaPlugFor RC Batéria / motor) sú svorky, ktoré pripevňujú vodiče k puzdru (1000pcs 2,0x100mm čierna / bielaNylonCableTiesZiesTies). a tretí - v baleniach.

Okamžite si tam objednajú pásku so suchým zipsom - je potrebné ju pripevniť k puzdru na batériu. Balenie 50ks súprav MotorFixingScrews Set pre DJIF450 F550HJ450 550 Kvadrokoptéra Vrtule pre viacjadrové motory. Ovládací panel SpektrumDX6V2 sAR610Receiver, v ktorom je bezprostredne prítomný vysielač aj prijímač.

Zostavujú kvadrokoptéru v nasledujúcom poradí: zmenšujú veľkosť vodičov na regulátoroch pod dĺžkou lúčov; pripojte konektory k ich voľným koncom; vodiče pochádzajúce z regulátorov, konektory sa pripájajú k doske; Na každý lúč namontujte jeden motor; zostaviť rám; lúče sú pripevnené k doske; pripevnite regulátory pomocou svoriek na lúče, pripojte ich k motorom; vybaviť riadiacu štruktúru v strede riadiacim modulom (pripevniť páskou), pripojiť ju k regulátorom; pridajte prijímač a pripojte ho k riadiacemu modulu; Napájajú obvod pripojením batérie cez konektor.

Ďalej upravte kvadrokoptéru. Štartujú motory, kontrolujú, ako sa otáčajú a či to zodpovedá okruhu z manuálu ovládača. Druhá plošina je pripevnená zhora, čo robí konštrukciu tuhou.

Prilepte lepiacu pásku na telo. Dodávajú motory s adaptérom, vrtuľami (berú do úvahy smer otáčania). Vykonajte skúšobný vzlet.

Zanechajte Svoj Komentár