Ako vyrobiť nezvyčajné prasiatko vlastnými rukami

Všetky veci, ktoré vytvoríte, majú jedinečnú hodnotu. A ak je táto vec užitočná, potom je to dvojnásobne pekné. Jedným z týchto remesiel môže byť prasiatko, ktoré môžete použiť nielen sami, ale tiež dať blízkemu na nejakú dovolenku.

Pre túto položku bude veľa vecí. Ako prasiatko sa môže stať krásne navrhnutá škatuľa na topánky, plastová fľaša, plechovka a pohár. Na dekor sa použije všetko - farebné strany časopisov, obrázky, mince, stuhy ... Všetko, čo hovorí fantázii.

Z obyčajnej sklenenej nádoby sa dá vyrobiť roztomilá a krásna prasiatko.

Beru berieme jednoducho alebo z kávy (alebo z akejkoľvek inej zaujímavej formy). Umyte kapacitu a odmastite.

Potom musíte zviazať kryt, ktorý bude pripomínať telo ošípaných. To znamená, že musíte uviazať uši, nohy a chvost. Ak je osoba zapojená do vyšívania, nebude to veľa práce.

Keď je kryt pripravený, položte ho na jar. Kryt by mal ísť až po krk. Upevňujeme ho tesne pri krku tak, aby nekĺzal (môžete ho nalepiť).

Poťah môže byť vyrobený z plastu aj z cínu. Hlavná vec je, že do nej môžete vyrezať diery. Veko namaľujeme ružovou farbou a priskrutkujeme na krk. Je potrebné venovať pozornosť hustote veka, mala by pevne držať krk.

Namiesto očí zašite čierne korálky. Plechovka leží horizontálne a prasiatko je pripravené. Mince môžete dať a získať odskrutkovaním a otočením veka.

Takže výberom sklenenej nádoby môžete vyrobiť akékoľvek iné zviera. Môžete tiež jednoducho natrieť nádobu farbami alebo ozdobiť technikou „de blend“. Môžete prilepiť korálky alebo flitre, alebo prámik s čipkou.

Kartónová škatuľa, v ktorej boli uložené topánky, je tiež ideálna pre tento nápad. Aby ste to dosiahli, musíte najprv pokryť celý povrch krabice lepidlom a počkajte, kým vyschne.

Vytvorte dieru na vrchu škatule. Jeho hodnota bude závisieť od toho, či tam budú hodené - mince alebo bankovky. Opatrne sa oreže otvor, odstránia sa malé kúsky papiera. Ďalej sa do krabice vkladajú staré noviny, listy z časopisu, rôzne výtlačky.

Vyzerá veľmi pekne, čalúnené v zamatovej krabici. Môžete tiež použiť čipkovú tkaninu a samozrejme rôzne farby. Na dekoráciu látky sa odporúča použiť špeciálne lepidlo.

Zanechajte Svoj Komentár