5 nápadov na výrobu dekoratívnych nástenných hodín v originálnom dizajne

Interiér domu môže byť ozdobený mnohými vecami, vrátane nástenných hodín. Ale ich nákup nie je potrebný. Existuje veľké množstvo zaujímavých nápadov, ktoré môže každý oživiť vlastnými rukami.

Hodiny "Needlewoman"

Na ich výrobu budete potrebovať:

  • Clockwork;
  • Výšivka;
  • Základný materiál (látka);
  • Ozdobné gombíky (môžete mať rôzne tvary a farby);
  • Ribbon.

Vybratý kus látky vytiahneme na obruč, odrežeme všetok prebytok a na miesto, kde by mali byť čísla, prišijeme gombíky.

Potom urobíme malý otvor v strede produktu a pripevníme digitálny mechanizmus tak, že ho umiestnime vzadu. Upevňujeme ručičky hodín a máte hotovo! Stuhu priviažeme k obruču, urobíme slučku a zavesíme ju na ľubovoľné miesto.

Pozrite si „obľúbený časopis“

Budete potrebovať:

  • Clockwork;
  • Svetlé strany lesklého časopisu;
  • zvládnuť;
  • Priehľadná lepiaca páska.

List časopisu sa navinie na pero alebo ceruzku a pripevní sa páskou tak, aby sa nevypínala. Výslednú trubicu ohýbame (tretia časť celej dĺžky). Rúrka by mala vychádzať približne 24.

Zoberieme ihlu so niťou, priviažeme uzol a napneme niť cez všetky ohnuté trubice (v ohybe). Ukázalo sa, že ako kvetina, tubuly pôjdu v kruhu.

Na obidve strany pripevňujeme priehľadné disky tak, aby sa otvor na disku zhodoval s otvorom v kruhu trubičiek zásobníka. Opravíme strojček na chrbte. Pred disk sme vložili kartón (kruh), pripevnili ho maticou a priskrutkovať šípy. Sme hotoví!

Hodiny „Pamäť na more“

Po odchode nezabudnite priniesť domov niekoľko kúskov plochého dreva (alebo tanierov) zozbieraných v stredisku a okruhliakov. Vytvoria krásny suvenír, ktorý vám dlho pripomenie vašu dovolenku.

Pripojte dosky k sebe, môžete vyplniť chrbát tenkou koľajnicou, ktorá ich udrží pohromade. Maľujte okruhliaky a namiesto čísel naneste špeciálne lepidlo. Pripojte hodinky a dekorácia je hotová.

Sledujte „Rainbow“

Z hrubej preglejky vyrežte kruh. V zadku v rovnakej vzdialenosti vyvŕtame diery tenkou vŕtačkou. Vložte plastové lyžice do otvorov. Pre kruh vyberte akúkoľvek farbu a lyžice striedavo maľujte v príslušných farbách dúhy. Opravíme strojček a hodiny sú vyrobené.

Sledujte "Aroma kávy"

Berieme dosť hustý materiál (napr. Tenkú preglejku alebo lepenku) a po vytvorení otvoru v strede začneme lepiť rovinu kávovými zrnami. Môže byť poskytnutá akákoľvek forma hodiniek. Môžete tiež prilepiť celé lietadlo alebo prísť s nejakým vzorom. Pripevňujeme hodinky a užívame si nielen vzhľad, ale aj vôňu.

Zanechajte Svoj Komentár