5 nápadov, ako prerobiť strojček

Napriek tomu, že v obchode je dnes možné veľa vecí pre domácnosť ľahko kúpiť, mnohí remeselníci radšej vyrábajú rôzne nástroje a zariadenia z improvizovaných nástrojov. Jedinou vecou, ​​ktorá môže inšpirovať tvorbu rôznych užitočných vecí v domácnosti, je jednoduchý stroj na strihanie vlasov. Ak je v dome nájdený nepotrebný zastrihávač, neponáhľajte ho vyhodiť. Hlavná vec je, že motor by mal fungovať. Zvyšok je záležitosťou technológie a predstavivosti projektanta.

Brúska

Na vytvorenie tohto užitočného zariadenia potrebujete množstvo nástrojov. Teleso zariadenia sa musí rozobrať a odstrániť nože a kovová platňa. Matica so skrutkou 5 je priskrutkovaná k nosu kotvy a je skontrolovaná hladina vibrácií. Na preglejku je nakreslený rovnoramenný trojuholník. Musí sa píliť pomocou priamočiarych píl, vyčistiť a pripevniť k nastaviteľnej doske v stroji pomocou skrutiek.

Posledným krokom bude prilepenie na preglejku obojstrannou páskou z jemného brúsneho papiera. Brúska je pripravená. Je lepšie ho použiť na presné jemné brúsenie malých súčastí.

Vibro masér

Strihač je tiež rozobratý, upevňovacie prvky a kryt z motora sú odskrutkované. Nity musia k mechanizmu pripevniť kovovú dosku - bude pôsobiť ako držiak pre valčeky. Potom sa na ňu položí držiak a valčeky na masáž. Zastrihávač je zostavený v opačnom poradí a zapojený do elektrickej zásuvky. Takýto masér sa dá úspešne využiť pred spaním na uvoľnenie unavených svalov.

Degausserov

Vo vnútri stroja musíte nájsť kyvadlo v tvare písmena „T“. Kryt zastrihávača musí byť odrezaný na spodnej časti kyvadla, ale motor nechajte na svojom mieste. Horný kryt je tiež pílený, zostávajúca dlhá časť sa odloží a upevní elektrickou páskou alebo lepidlom.

Zariadenie pripojené k sieti vám umožňuje magnetizovať skrutkovač pripevnený k otvorenému jadru. Môžete ho odmagnetovať jeho pripevnením na kovový predmet. V tomto prípade sa stroj pomaly vracia späť kruhovým pohybom. Odpojte demagnetizátor vo vzdialenosti pol metra od skrutkovača.

Rezbársky stroj

Pracovný stroj na rezanie môžete vylepšiť umiestnením do špeciálneho stroja a poskytnutím prístupu k výmene trysiek. Bude to teda stroj na rezanie kobercov s dlhými vlasmi. S ním môžete na koberci vytvárať zaujímavé vzory.

Kosačka na trávu

Na nožoch stroja sa odstráni každý druhý zub a zvyšné sú nabrúsené do hĺbky. Ukázalo sa, mini-kosačka na trávu, ktorá je už celkom možné orezať malé mladé trávy na trávniku.

Nápady na prestavovanie zastrihávačov vlasov sa na toto neobmedzujú. Používatelia internetu ponúkajú aj ďalšie spôsoby použitia tohto univerzálneho zariadenia. Môžete prísť s omnoho viac sami.

Zanechajte Svoj Komentár