Skutočná rybárska loď na mieru

S prípravou dosiek začnite vyrábať rybársku loď. Mali by byť borovica alebo smrek. Predvoľby sú dlhé, široké, nie silné, bez uzlov. Dosky sa položia na rok na suchom mieste na rovný povrch a zaťažené útlakom tak, aby sa nedeformovali.

Potom, čo sa doska znovu skontroluje, či neobsahuje praskliny, padajúce uzly. Po odmeraní potrebnej dĺžky s určitým okrajom, odrezaním pod uhlom 45 °, čím sa vytvorí nos. Dosky sú potom hobľované; Zkosy sú vedené z luku do uhla, ktorý zaisťuje spojenie dosiek v prove lode bez medzier. Na nosové časti slepých pokusov sa pôsobí antiseptikom.

Pripravte základňu prednej časti lode - lúč trojuholníkového prierezu s dĺžkou presahujúcou výšku boku 1,5-krát. Polotovar je hobľovaný, pokrytý antiseptikom.

Pílu z hrubej (5 cm hrubej) dosky na zadné dvere. Hore, dole nechajte príspevok, ktorý je odstránený po montáži.

Pripevnite dosku na trojuholníkový lúč. Urobte to pomocou skrutiek, klincov. Rezané kusy spláchajú a vyčnievajú z dreva.

Vytvorte dištančnú podložku z hracej plochy. Jeho dĺžka, uhly sklonu strán sa volia podľa šírky lode, ktorú chcú robiť. Šírka vzpery by nemala byť menšia ako výška boku lode.

Ohýbajú boky, používajú zadnú časť lode, určujú skosenia, ktoré je potrebné odstrániť, aby sa dosky pevne pripevnili. Skosenie. Dosky sú spojené so zadnou stranou a ich časti vyčnievajúce nadol a nahor sú odrezané.

Pripravujú konštantné vzpery, sedadlá z dosiek. Ich počet je voliteľný, berúc do úvahy veľkosť lode. Upevnite ich na boky samoreznými skrutkami. Urobíte to predvŕtaním otvorov - zabráni sa tým prasknutiu dosiek dosiek.

Loď je prevrátená, odstránená zo spodných okrajov bočných stien, čo im poskytuje vodorovnú polohu. Hrany prikryte antiseptikom.

Zapojený do spodnej časti lode. Použite pozinkovaný oceľový plech (hladký). Je lepšie, ak je väčší ako rozmery lode. Loď sa položí na plachtu, obrysy sa načrtnú so značkou s okrajom 1,2 ... 2 cm. Obrobok sa vyreže.

Loď je prevrátená, na spodné okraje je nanesený silikónový tmel (navíjacia niť). Na vrch položte špeciálny kábel v dvoch radoch. V prípade neprítomnosti tmelu je vhodná obyčajná farba, namiesto závitu môžete umiestniť kúdeľ.

Opatrne uložte kovový blok so spodnou časťou, zarovnajte, upevnite. Používajú galvanizované samorezné skrutky s lisovacou podložkou. Pracujte od stredu smerom k okrajom.

Vyčnievajúce hrany kovu sa odrežú a ponechajú okraj 5 mm. Ohnite ho po bokoch lode. Nos je pokrytý plechom.

Vyrobená loď v prednej časti je vybavená reťazou cez dlhú skrutku alebo závlačku. Tieto sú inštalované cez loď do otvorov po stranách. Produkt zakryte dvoma vrstvami impregnácie, nechajte uschnúť.

Spodok lode, boky sú natreté. Vo vnútri je drevená podlaha.

Zanechajte Svoj Komentár