Ako si vyrobiť bluetooth slúchadlá sami

Najväčšou nepríjemnosťou v slúchadlách sú káble. Sú neustále zmätení, môžu spôsobovať problémy na tých nevhodné miesta.

Existuje svetová cesta von - kúpte si bezdrôtové slúchadlá alebo si ich urobte sami. Tento druh je výhodnejší, pretože je oveľa lacnejší. Je pravda, že na to musíte byť aspoň trochu elektronickí.

Zariadenie je pohodlné. Nemá žiadne káble, takže nie je potrebné ich neustále monitorovať a rozmotávať. Funguje vo vzdialenosti až 10 metrov, čo je dosť za každých podmienok.

Na výrobu remesiel je potrebné slúchadlá. Môžu byť pracovné, vhodné a nepracujúce. Nepoužívajte bez: bluetooth; napájacia jednotka; vstupný konektor, ktorý obsahuje 3,5 mm konektor; malý vypínač; nabíjačka.

Začnite s bluetooth. Opatrne rozoberte zariadenie. Existujúci konektor USB sa z neho odstráni. Moduly na jednej strane slúchadiel prilepte horúcim lepidlom; naopak - batériu. Zabezpečujú otvor pre prepínač v puzdre pre slúchadlá pomocou spájkovačky.

Potom sa zaoberajú káblami. Pripojte batériu a vypínač. Potom posledný s posilňovacím modulom. Potom príde čas na vytvorenie otvoru, v ktorom sú umiestnené výstupné vodiče.

Do výsledného otvoru je nalepený zdvihák, k nemu sú pripojené vodiče vychádzajúce z modulu. Zariadenie je vybavené ďalším konektorom, prostredníctvom ktorého sa bude nabíjať batéria.

Ďalším krokom je pripojenie vodiča k prvému reproduktoru. Ďalej by ste mali preskočiť drôt pozdĺž oblúka slúchadiel a spájkovať ho s druhým reproduktorom.

Slúchadlá Bluetooth sú pripravené. Nemajú drôty, s ktorými majú neustále problémy. Teraz môžete prehrávať hudbu napríklad zo smartfónu bez toho, aby ste ju pripojili k slúchadlám. Jedinou nevýhodou plavidla získaného počas prepracovania je potreba pamätať na jeho dobitie.

Zanechajte Svoj Komentár