Pôvodný štadiómeter v škôlke to urobí sám

Výškomer je jedným z atribútov, ktoré rodičia používajú takmer od prvých krokov dieťaťa. Jeho pomocou je regulovaný rast dieťaťa, čo môže nepriamo potvrdiť správnosť jeho vývoja. Použite na to prahy, pravidelne si o nich robte poznámky (starodávna metóda, požičiavaná od rodičov).

Táto operácia ovplyvnila aj vývoj spoločnosti. Dnes si v obchode môžete kúpiť štadióny rôznych vzorov a vzorov. Môžu sa používať nielen striktne doma, ale môžu sa vziať so sebou aj na výlety.

Stadiometre vo forme obrázkov sú praktické a žiadané, ktoré po odstránení ochrannej vrstvy môžu byť prilepené na akékoľvek vertikálne párne štruktúry. Existujú modely štadiónov vyrobené z drevotriesky, na ktorých sú nakreslené obľúbené postavičky pre deti a meracia stupnica. Existujú textilné zariadenia, na ktorých je vyšívaná váha.

Na štadiónoch je často štylistický obraz žirafy s predĺženým krkom. Nad jeho telom je umiestnená stupnica s maximálnou výškou 150 cm. Lepením žirafy na plochú stenu môžete neustále sledovať, ako sa zvyšuje výška dieťaťa. A aby ho donútil jesť pravidelne a s chuťou k jedlu, môžete rozšíriť šakala na 2 metre a povedať svojmu dieťaťu, že môžete rásť až po značku iba pri správnej výžive.

Originálnosť každého štadióna sa pridá podľa umiestnenia na jeho stranách rámu, v ktorom sú umiestnené fotografie dieťaťa, ktoré dosiahlo určitú výšku. To sa dá urobiť na akomkoľvek modeli výškomeru, ktorý používa ten, ktorý má dieťa najradšej.

Rámy sa nemusia kupovať hotové. Vhodné pre domácich majstrov, napríklad z lepenky. Z môže byť vyrobený z veľkých hádaniek rezom obdĺžnikového otvoru vo vnútri. Zároveň je lepšie si z nich urobiť sám štadiómeter, ktorý mu poskytne vertikálnu meraciu stupnicu.

Medzi pôvodné možnosti patria štadióny vyrobené z rúk rodičov vo forme handrovej bábiky: pre chlapca je to bábika, pre dievča - bábiku. Je zavesený na mieste vhodnom na meranie rastu dieťaťa. Značky po každom meraní a dátum jeho vykonania sa označia značkou alebo vyšívajú. Aby sa zabezpečilo, že údaje nebudú skreslené z dôvodu mäkkosti, je do bábiky na štadióne umiestnený drôtený rám a vo vnútri je vyplnená penovou gumou.

Bábika na štadióne sa často stáva obľúbenou hračkou bábätka, dokonca si ju vezme spať. V tomto prípade je výškomer ponechaný bez pevného rámu a merania sa považujú za približné. Presnejšie hodnoty rastu sa získavajú na stacionárnom prípravku.

Zanechajte Svoj Komentár