Ako používať podsvietenie LED na vytvorenie efektu prudko rastúceho nábytku

Väčšina nábytku sa v priebehu rokov prevádzky výrazne zmenila a získala najpohodlnejšiu formu, dizajn, tvar, funkčnosť. Najviac takýchto transformácií bol čalúnený nábytok a najmä postele.

Pomery a konfigurácia posledne menovaných sú už dlho štandardizované; Optimálna schéma konštrukcie postelí je už dlho nájdená. Dnes sa všetky zmeny v nich týkajú iba čelnej dosky (formy, typy), pretože nie je možné zmeniť praktické postele. Matrace použité v najnovších pružinových matracoch sú už dlho štandardizované čo do veľkosti, pretože posteľ je prispôsobená tak, aby sa do nich hodili.

Ale v posteliach sa nedávno objavil istý posun vo vývoji dizajnu - začali to stúpať nad podlahu. Riešenie je originálne, s novým prístupom k starému dizajnu. Vďaka nemu sa posteľ mení bez toho, aby sa štrukturálne zmenila.

Efekt vznášania sa postele sa dosahuje vďaka špeciálnemu osvetľovaciemu zariadeniu. Zároveň používajú LED pásiky, ktoré sú bezpečné pre ľudí, sú dostupné v rôznych jasoch, s veľkým rozsahom farieb.

LED pásky sú umiestnené na ozdobnom obložení rámu postele. Urobte to na zadnej stene, čo vám umožní skryť diódy LED a zviditeľniť ich zvonku. Výsledkom je, že človek vidí iba podsvietený priestor.

LED pás pripevnite na boky postele pod nohu. Nie sú umiestnené na hlave postele, pretože miesto pod posteľou, ktoré osvetľujú, nie je pre osobu viditeľné. Svetlo zo strán postačuje na vytvorenie požadovaného účinku.

LED pásky na osvetlenie postelí je potrebné zakúpiť s lepivou vrstvou, ktorá je umiestnená na ich zadnej strane. Jeho minimalizácia zjednodušuje proces pripájania zariadení k prvkom postele. Táto operácia spočíva v odstránení špeciálnej ochrannej fólie a prilepení pásky na mieste - na vnútornej strane ozdobného rámu.

Sú chvíle, keď je páska nemožná z dôvodu nadmernej drsnosti, nápadného reliéfu pripevneného k povrchu. Potom to urobia pomocou lepidla, napríklad gélu, „Titan“, „Moment“.

Po tom, čo vaša posteľ letí, ušetríte veľa peňazí a dáte interiéru svojej spálne kúzlo, originalitu. Ak si posteľ sami vytvoríte vlastnými rukami, výrazne sa zvýši výška úspor.

Zanechajte Svoj Komentár