Jednoduchá letná sprcha, ktorú môže urobiť každý

Vonkajšia sprcha sa nachádza takmer v každom vidieckom dome, na predmestí. Umožňuje vám osviežiť sa v letný deň po práci na záhrade, na záhrade. Konštrukcia konštrukcie je pomerne jednoduchá, pretože je často usporiadaná vlastnými rukami.

Existuje veľa projektov letnej duše. Napriek tomu v ich konštrukcii je vždy rám, paleta, nádrž, plot. Usporiadanie štruktúr je veľmi odlišné.

Najjednoduchšou letnou sprchou je vedro zavesené na konštrukcii s mnohými malými otvormi na dne. Nevýhodou je obmedzené množstvo vody, ktoré nemusí stačiť na postup. Okrem toho, dizajn sprchy je nevzhľadný, nepridáva krásu webu.

Drevo sa často používa na zabezpečenie kabíny letnej sprchy. Potrebujete tiež gumovú hadicu, skrutky. Nemôžete sa obísť bez sprchovej súpravy, ktorú predstavuje rameno, zakrivená rúra, adaptér, mixér, dýza.

Na zvolenom mieste je vykopaná diera s hĺbkou 40 cm, v pôdoryse s rozmermi 1 x 1 m. Jej dno je pokryté vrstvou štrku, štrku, ktorá zlepšuje absorpciu mydlovej vody do pôdy. Zhora sú v rohoch položené škvárové bloky, ktoré vyrovnávajú svoje horné povrchy úrovňou.

Zaoberá sa výrobou rámu. Z dosiek (prierez 15x3 cm) urobte základňu s rozmermi 1 x 1 m. Položte ju na hornú časť škvárových blokov. Tyč s prierezom 10x7 cm je v rohoch pripevnená vertikálne (najmenej 2 m na dĺžku, ale ľudia, ktorí sa sami budú umývať v sprche, berúc do úvahy okraj 20 ... 30 cm, sú nakoniec vybraní pre najväčšiu výšku).

Stojany v medzere a zhora sú spojené priečnymi nosníkmi. Zosilnite vrchnú časť s ďalšími priečnymi nosníkmi, ktoré držia nádrž na kvapalinu.

Usporiadaný rám je na bokoch opláštený (s výnimkou vstupu) s podšívkou, zvýšeným nosníkom, zrubovým domom, usporiadajúcim medzery 2 ... 3 mm medzi lamelami. Ten bude kompenzovať opuch materiálu, keď je mokrý.

Všetky drevené časti sprchy sú vybavené bioprotektívnou protiplesňovou impregnáciou. Po zaschnutí natrite. Použite akrylový lak (urobte najmenej tri vrstvy).

Majú nádrž na vodu na streche objektu. Jeho objem by mal byť približne 100 litrov. Pripojte k nemu adaptér, zakrivené potrubie, pripevnite ho k horným priečkam. Na voľný koniec sa umiestni mixér.

Ležali na vrchu základne drevený rošt, na ktorom stoja pri sprchovaní. Zatvárajú vchod závesom, vnútornú sprchu, umiestňujú police, háčiky.

Opísaný dizajn letnej sprchy je možné usporiadať o niekoľko dní. Ale v budúcnosti to poteší celú letnú sezónu.

Zanechajte Svoj Komentár