Úhľadný podnos pre mačky, ktorý sa nemusí hanbiť dať na chodbu

Toaletná mačka v dome vždy hľadá miesto, kde bude neviditeľná. Čiastočne kvôli jeho škaredému vzhľadu, ktorý bude ostro kontrastovať s celkovým interiérom, napríklad vstupnou halou. Existujú však už modely, ktoré tento problém riešia, je však potrebné veľa zaplatiť za krásu a nezvyčajnosť.

Jedným z nich je „CurverPetLife - stelivo pre mačky, ktoré mení všetky naše predstavy o takýchto produktoch. Je to krásny vzhľad, ľahko sa udržiava, a tiež odolný a uzavretý typ. Vhodný do každého interiéru, necíti, vyzerá ako všetko ale podľa nášho názoru nie na záchode pre mačku.

Podnosy vyrába poľská spoločnosť Curver, špecializujúca sa na výrobky, ktoré používajú ekologický plast. Existujú dva druhy výrobkov - krémovo hnedá a tmavo šedá. Majú rozmery 51x39x40 cm a sú vhodné dokonca aj pre veľké (do 8 kg) mačky, aj keď sa do nich nezapadajú Mainské mývalie kosti a ďalšie obry.

V dome sú dolné (na umiestnenie výplne) a horné (strecha, ktorá vykonáva dekoratívnu funkciu a nedovoľuje, aby zápach vychádzal mimo podnos) časti, tenký filter, lopatka na prach, mriežka. Dizajn je skladací.

Lesklý podnos z plastu; farba je mlieko. Má zvlnené dno, hoci dôvod jeho vykonávania nie je jasný. Mriežka z rovnakého materiálu; Je umiestnená buď vo vnútri podnosu ako krok pre malé mačky, alebo vonku pri vstupe, aby sa zabránilo vťahovaniu plniva cez podlahu v miestnosti.

Lopatka zo sivého plastu. Má mriežkovú pracovnú časť, ktorá podľa plánu výrobcu umožňuje odstránenie veľkého odpadu z plniva a zanecháva maličkosť. Filter s aktívnym uhlím - absorbuje pachy, zabraňuje ich opusteniu podnosu mimo domu.

Vo vrchnej časti zásobníka je priestor pre odmerku. Filter sa vkladá do drážok na vrchu otvorov, cez ktoré sa vetrá vnútorný objem. Ten so zatvoreným vekom trochu podáva účel produktu, ale na to musíte mať podozrenie.

V hornej časti domu je rukoväť, ktorá môže byť umiestnená vertikálne, horizontálne. Je ľahké sa dostať / odstrániť; počas čistenia je vhodné posúvať zásobník.

Veko alebo vrch vyzerá ako prútený kôš. Má dobrú tuhosť, hladký vnútorný povrch. Vybavený veľkým vchodom, postačujúcim pre akúkoľvek mačku. Prichytáva sa k spodnej časti.

Na prednej strane dverí je vložená inštrukcia, na ktorej sú informácie o dome, pokyny, ako ich zostaviť a ako ich používať.

Zanechajte Svoj Komentár