Ako vyrobiť boxovací vak

Ak chcete robiť box, ale nemáte peniaze na nákup boxovacieho vrecka, môžete si ho vyrobiť sami. Jeho kvalita závisí od materiálu pokožky. Najlepšie je koža, kožená náhrada, ktorá má vysokú pevnosť, ale tiež za dosť vysokú cenu. Vhodné je plátno zložené do niekoľkých vrstiev. Najhoršou možnosťou je obloženie niekoľkých vrstiev hustej látky; kvôli štruktúre netrvá dlho. V praxi sa častejšie používa kombinácia kože a plachty.

Dierovací vak má okrem puzdra výplň. Ak potrebujete ľahkú a mäkkú škrupinu, použite piliny; ak je piesok ťažký. Lepšia zmes piesku a pilín. Naplnenie gumovou strúhankou eliminuje poškodenie rúk počas cvičenia.

Špecialisti označujú najlepšiu možnosť plnenia: vyrobte tri vrecká rôznych kapacít; menšie veci s kameňmi; v priemere sú okraje vyplnené pieskom; šaty na vrchole veľkej, ktorá je plnená pilinami.

Začnú vyrábať boxovací vrece nakreslením vzoru: obdĺžnik, z ktorého usporiadajú valec - bočnú stenu; kruh - dole. Rozmery - voliteľné, ale zväčšené o 3 cm vo všetkých smeroch pri švíkoch. Vrchná časť tvorí viac - 10 cm; Produkt je potrebné zavesiť. V hornej časti obrobku sú usporiadané štyri diery, do ktorých bude navlečená reťaz, cez ktorú je hruška zavesená na tréning.

Najprv sa na menšie strany zošíva obdĺžnik so silnými vláknami - získa sa valcovitá bočná stena. Potom, zo strany, na ktorej nie sú žiadne otvory, sa zošíva dno. Všetko sa deje z nesprávnej strany materiálu. Po práci sa výsledný vak vypne.

Z hrubého drôtu je krúžok ohnutý s priemerom rovným priemeru hrušky. Berú silnú reťaz, rozdelia ju tak, aby získali tri segmenty s veľkosťou 20 ... 30 cm. Upevnite ich vonkajšími článkami na oceľový prsteň a rovnomerne ich rozmiestnite po celom obvode.

Voľné konce reťazových segmentov sa vkladajú zvnútra do otvorov v hornej časti hrušky. Hrany materiálu vyčnievajúce smerom nahor sú ohnuté vo vnútri vaku, prešité v kruhu pod kovovým krúžkom. Otvory by mali byť rozdelené na polovicu drôtovými krúžkami.

Šiť zo silného vrecka na materiál pod vnútornou veľkosťou hrušky. Vložte ju dovnútra, naplňte výplňou a zviazajte hornú časť.

Voľné konce reťazových segmentov sú pripevnené k prídavnej reťazi, ktorá sa používa na zavesenie boxovacieho vaku na stropný nosník. Je pripravená na tréning.

Zanechajte Svoj Komentár