Domáce obojok pre psov

Domáceho maznáčika v dome nie je len radosť, ale aj ďalšie starosti. Predovšetkým je potrebné, aby sa chodilo, a to si vyžaduje golier. Na trhu je veľa modelov, existuje však aj iná možnosť, ako to urobiť sami, čím ušetríte peniaze.

Môžete si vyrobiť obojok pre psa napríklad z nylonovej pásky. Jeho šírka je optimálna približne 2,5 cm, okrem pásky sa dodáva: páska s obrázkom; Plastové upevňovacie prvky; plastová pracka s dvoma drážkami; polkruh. Všetky vyššie uvedené položky, rovnako ako páska, sa kupujú so šírkou 2,5 cm. Vyžadujú sa tiež silné vlákna.

Najprv sa farebné a nylonové stuhy preložia a zošijú pozdĺž dlhých strán a naprieč na koncoch.

Zapojený do spony. Rozopínajú ho, prevlečú jeden z koncov dvojitej pásky na dĺžku 4 ... 5 cm, pritlačte oblasť rany k hlavnej páske a prišijeme blízko upevňovača niekoľkými priečnymi radmi. Z voľného konca goliera dali polkruh, viedli ho k prešitým radom a zošívali zvyšok rany až na jej koniec.

Voľný koniec dvojvrstvovej pásky sa navlieka do plastového dvojzrážkového uzáveru, potom do drážky druhej nezošitej časti upevňovacieho prvku. Potom znova prejdite prackou, zalomte ju, pripevnite k hlavnej páske a prišite na niekoľko priečnych radov. Výroba goliera z nylonovej pásky je dokončená.

Tí, ktorí uprednostňujú tkaný golier pre svojho domáceho maznáčika, sa budú musieť pripraviť: nylonová šnúra; zapaľovač; krúžok, na ktorom sú umiestnené kľúče; plastová karabína; maskovacia páska; nožnice; centimeter.

Šnúra je zložená na polovicu, navlečená do karabínového krúžku, očkovaná, pritiahnutá jej voľnými koncami a utiahnutá. Merajte z existujúceho goliera - jeho dĺžky. Zmerajte ju od nainštalovaného karabíny a priveste druhú časť karabíny na toto miesto zo strany voľných koncov.

Druhá časť karabíny a jej šnúry prilepte zo strany prvej časti pomocou maskovacej pásky k stolu. Kusy pásky sú umiestnené cez prvky. Začnú tkať golier.

Jeden z voľných koncov šnúry (napríklad ľavý) je vedený pod dva umiestnené medzi časťami karabíny. Druhý voľný koniec (vpravo) sa zavedie do tvarovaného prstenca, ktorý sa vykonáva prvý zdola pod prvý. Utiahnuté.

Potom urobia to isté, ale začnú od voľného konca kábla doprava. Utiahnuté. Tretí raz začínajú zľava; štvrtý - sprava a tak až do konca - zatiaľ čo celý golier je klebetený.

Na konci odrežte prebytočné konce šnúry, opatrne nasaďte špičky tak, aby sa neroztrhli a neotvorili. Na obojok, ktorý dostali, vložili krúžok na kľúče - vodítko, štítok, na ktorom je napísané meno psa a je k nemu pripojené telefónne číslo jeho majiteľa.

Zanechajte Svoj Komentár