Kufrík na náradie pre domácich majstrov

Telefón sa počas prevádzky môže poškodiť, jeho vzhľad sa rýchlo stratí. Vylúčenie takého prípadu bolo pre neho vymyslené. Náklady v obchodoch nie sú príliš drahé, hoci pre niektoré je takáto cena príliš vysoká. Preto na ochranu svojho gadgetu robia veci sami. Zároveň šetria nielen peniaze, ale aj kreatívny produkt, ktorý sa vyznačuje svojou originalitou, originalitou dekorácie.

Je ľahké šiť kreatívny obal vlastnými rukami z pokožky. Materiál môže byť použitý z akejkoľvek starej veci, ktorá je už opustená, zlyhala.

Kúsok pokožky je vyhladený, v prípade potreby vyhladený, vyčistený. Vystrihnite obdĺžnikový blank na veľkosť smartfónu a zväčšte ho s prihliadnutím na švy. Vyznačte ich čiary a odstráňte ich z okraja obrobkov o 4 ... 5 mm. Pozdĺž nich vytvárajú rovnaké série otvorov s rovnakým rozstupom. Na miestach, kde budú umiestnené časti gombíka, vyvŕtajte otvory skrutkovačom. Dávajú všetkým otvorom správny vzhľad a poskytujú im drážky.

Pripravte si vlákno. Mal by byť kapron, skrútený. Trie sa parafínom. Prešívajte boky kožených prírezov a skladajte ich v potrebnom poradí. Konce nite nie sú odrezané.

Prešitý slepý pokus sa namočí umiestnením do vody na 2 ... 3 hodiny. Vytiahnu a okamžite vložia prázdnu preglejku s rozmermi smartfónu. Odložte sušenie. Po najmenej jednom dni sa slepý pokus vyberie, finálny steh sa vyrobí niťou a jeho prebytočné konce sa odrežú.

Výsledný poťah je ošetrený jemným brúsnym papierom.

Kreatívne puzdro nemusí byť vyrobené z kože. Bežná lepenka urobí. V procese použitia: lepidlo; drevené palice; epoxidová živica; acetón; dekoratívne prvky; bavlnené puky.

Ďalšie kroky na vytvorenie puzdra na kreatívne telefóny sú: odstránia zo smartfónu všetky veľkosti; rezali obdĺžnikové obrobky nožom a nožnicami o 1,5 cm väčšími ako telefón.

Odrežte potrebné kúsky z drevených tyčiniek. Lepia sa epoxidom na dvoch dlhých stranách toho istého obrobku a na jeho okraji a na jednej zo strán kratšej dĺžky. Druhý obdĺžnikový prírez je nalepený na vrchu.

Lepenkové povrchy zdobia. Najprv natreté akrylovou farbou. Po vysušení sa ozdobné prvky zlepia. Všetko môžete opraviť natretím vrstvou akrylového laku.

Tí, ktorí vedia, ako pliesť, môžu urobiť priadzu. Môže to byť monofónne, z nití rôznych farieb, pletených drobností vo forme kvetu, papule zvieraťa na vrchu. Zhora môže byť taký kryt pritiahnutý vláknom špeciálne navlečeným na jeho hornú hranu.

Zanechajte Svoj Komentár