Ako vyrobiť stojan na perá a ceruzky

Poradie na pracovnej ploche pomáha udržiavať najmä stojace ceruzky, perá. Ich prítomnosť zvyšuje efektivitu pracoviska, naznačuje presnosť a vyrovnanosť majiteľa.

Dnes sa vydávajú vo forme organizátorov rôznych vzorov, kapacít, z rôznych materiálov, bez dekorácie alebo s dekoráciou. Tento problém môžete vyriešiť zakúpením v obchode, v ktorom sa predávajú kancelárske potreby. Ak existuje snaha nájsť kreatívny stojan, je lepšie využiť ponuky majstrov, dizajnérov, ktorí sa dajú ľahko nájsť na internete. Navyše na jeho výrobu môžete použiť najjednoduchšie veci, ktoré sú v každom dome mnohé.

Pre milovníkov retro alebo vintage štýlu, ako stojan, môžete použiť starožitnosti, ktoré zhromažďujú prach v špajzi v podkroví už mnoho rokov. Ide napríklad o nadhadzovač, z ktorého sa živila armáda. Dokonca ho nemusíte upravovať, pretože nádoba je vyrobená z materiálu, ktorého sa hrdza nebojí. Škrabance na vonkajších povrchoch a trieskach dodajú príslušenstvu viac šarm.

Na výrobu stánku je vhodný malý hrniec, v ktorom sa pestujú kvety. Spolu so stojanom sú na povrchu nápisu natreté napríklad čiernou farbou. Vrchná časť produktu môže byť ozdobená prsteňom svetlej farby, ktorý je vyrobený z flexibilného pravítka.

Milovníci prírody môžu pripraviť tácky z ... malého stromu. Vystrihnite krátku figúrku pomocou pílky a pomocou vŕtačky na pero usporiadajte pozdĺž osi otvor s veľkým priemerom. Potom vyčistia, orezajú všetky povrchy, ak je to potrebné, lak.

Pod stojanom na ceruzky, štetce, perá sú vhodné ... plechovky. Lepšie z nerezových materiálov. Kontajnery sú natreté farbou, ktorá sa im páči, sú zdobené priadzou a povrazom zvonku. Originálnosť výrobkov sa doplní lepenými štítkami, štítkami, na ktoré môžete napísať želania, uznanie.

Ak nie sú k dispozícii žiadne plechovky, môže sa použiť sklo. Prepraviť ich vo všeobecnosti nie je nič. Môžete sa obmedziť na maľovanie vonkajších povrchov, zdobenie motúzmi, niťami, nálepkami.

Stojan bude vyzerať mimoriadne, ak ho prispôsobíte ... bežnému kuchynskému strúhanke. Otvory v nej sa rozširujú, odstraňujú prebytočné výčnelky, brúsia povrchy, ak je to potrebné, natierajú. Taký stojan pre každú ceruzku, pero bude mať svoju vlastnú dieru.

Môžete si urobiť stojan z niekoľkých diskov, napríklad z korku. Po zaschnutí sa zlepia, vyvŕtajú sa otvory v horných vrstvách, do ktorých sa vkladajú perá, ceruzky a kefy.

Mali by ste vyhodiť staré diskety, ktoré sa predtým používali na ukladanie informácií do počítačov. Z nich je pomocou plastových držiakov ľahké vyrobiť krabicu, ktorá bude hi-tech stojanom.

Kapacitu prispôsobenú pre stojan je možné vylepšiť zakrytím. Pletené oblečenie je dobrá voľba. Sú pletené naraz niekoľko rôznych farieb, štýlov a pravidelne sa menia.

Vhodný ako stojan ... toaletný papier alebo skôr jeho stredná časť - kartónový valec. Niekoľko je zlepených do jednej skupiny, natierané, zdobené a používané na umiestňovanie ceruziek a pier.

Zanechajte Svoj Komentár