Ako vytvoriť spoľahlivý zámok, ktorý sa nedá zlomiť

Je ťažké to urobiť, dokonca nemožné. Aj keď ste si urobili zámok, ktorý sa dnes nedá hacknúť, bude to nejaký čas trvať a tí, čo ho profesionálne robia, „nad ním nájdu kontrolu“.

Môžete si zvoliť zámok, ktorý je dnes spoľahlivý, ktorý sa podľa autora nedá otvoriť. Hoci bolo pravdepodobne potrebné urobiť rezerváciu, pred zverejnením tajomstva to bolo nemožné.

Výroba spoľahlivého zámku zahŕňa vytvorenie niekoľkých zamykacích štruktúr a kľúča špeciálneho tvaru, ktorý vám umožňuje vysporiadať sa s nimi. Práca je spojená so zváraním, pretože na prácu s ňou budete potrebovať zvárací stroj a zručnosti.

Všeobecne sa používa obvyklá konštrukcia vnútorného zámku, ktorý je inštalovaný na vnútornej strane dverí, ale nie na jeho rovine, ale na zamykacej štruktúre. Posledná obyčajná kovová doska, ktorá je pripevnená k dverám v určitej vzdialenosti. Môžete nainštalovať niekoľko záznamov. Takýto zámok je možné otvoriť iba pomocou predĺženého kľúča, ktorého veľkosť závisí od vzdialenosti, v ktorej je blokovacia štruktúra odstránená od vonkajšieho povrchu dverí a je známa iba majiteľovi.

Útočník je takmer nemožný vyzdvihnúť kľúč, hlavný kľúč k takému zámku, pretože mu nie je jasné, v akej vzdialenosti je mechanizmus nainštalovaný. Aby sa ešte viac skomplikovala jeho úloha, vstup do studne na vonkajšom povrchu dverí je maskovaný. V blízkosti sa tiež nachádza visiaci visiaci zámok. Ten rozptyľuje lupiča a núti ho tráviť viac času rozpadom tajomstva. Výsledkom je nervozita a najrýchlejšie odmieta pokus preniknúť dverami.

Vďaka vylepšeniu existujúceho hradu môžete zvýšiť spoľahlivosť hradu. V prípade mechanických zariadení to môže byť ďalší kľúč špeciálneho tvaru, ktorého dĺžka sa líši od štandardných špeciálnych prevedení. Existujúci zámok je možné prepracovať tak, aby sa dal otvoriť iba kombináciou otočením kľúča.

Môžete si vyrobiť spoľahlivý skrutkový zámok, ktorý má špeciálne tajomstvo, spoľahlivosť pri rozbití. Na ich výrobu potrebujete sústruh. Hlavným tajomstvom je špeciálna hlavica kľúča, ktorá má určitú konfiguráciu. To druhé sa dá urobiť pre každého hradu takmer každý.

Spoľahlivosť visiaceho zámku tradičného dizajnu sa môže zlepšiť usporiadaním vnútri nie jedného, ​​ale dvoch kolíkov. Navyše ich drážky budú mať individuálnu polohu, ktorú je ťažké zvoliť.

Zanechajte Svoj Komentár