Domáce dekorácie pre svadobné auto

Svadba je zriedka úplná bez auta. Podľa tradície je dekorovaný tak, aby každý, kto vidí auto, vedel, že v ňom sú mladí ľudia, ktorí sa rozhodnú vzťahovať svoj osud. Výzdoba automobilu sa dá vykonať v salóne, ktorý ich poskytuje na prenájom, alebo sa môže vykonávať samostatne.

Výzdoba vozidla závisí od jeho modelu, vzhľadu, farby karosérie. Starožitné autá spravidla nie sú ozdobené - minimum dekoratívnych predmetov (umelé, čerstvé kvety na grile pokrývajúce chladič, veľké krúžky na kapote), ktoré naznačujú, akú kvalitu používajú, sú kalkulované.

Na ozdobenie limuzín, „stavových“ modelov automobilov, sa považuje za postačujúcich niekoľko stužiek kontrastných farieb. Pridajte malé kvetinové usporiadanie, postavy nevesty a ženícha. Koláž obyčajných automobilov je ozdobená kvetinovými girlandami, svetlými stuhami, balónikmi.

Pri umiestňovaní automobilov do kolónie existujú osobitné pravidlá: prvá by mala mať približne rovnaké farby a mala by byť strieborná alebo čierna, sivá, biela. Na konci stĺpca by mali ísť autá jasných farieb: červená, zelená, žltá, modrá. Nezabudnite mať jeden štýl dekorácie vôbec.

Aby ozdoby na svadobných autách nevyzerali zdĺhavo, nemali by v ňom byť viac ako tri farby. Okrem toho by v prípade tmavých automobilov mali byť jasné, pokojné, biele, mliečne a pieskové.

Hlavnou podmienkou umiestnenia dekorácie na autá je, že prvky by nemali zakrývať výhľad vodiča. Šperky by mali byť pevne pripevnené tak, aby sa kompozícia počas pohybu nepoškodila.

Na nezávislú dekoráciu svadobných áut použite: saténové, floristické, plastové stuhy; tkaniny vrátane saténu, šifónu, organzy, hodvábu; čerstvé kvety; umelé rastliny; kvetinová mriežka; balóny; sošky alebo bábiky zobrazujúce nevestu a ženícha; figúrky krúžkov, holubov, zvierat, sŕdc, vtákov; brmbolce; plagáty; aplikácie; čísla s vtipnými nápismi.

Zdobenie auta stuhami, motýle je možné vykonať niekoľkými spôsobmi. Napríklad dôraz sa kladie na hmyz, ktorý je namontovaný na prísavkách na kapote, krídlach, streche. Pásky sú umiestnené tak, aby zdôrazňovali, zdobili motýle alebo ich jednoducho pripevňovali k kľučkám dverí, mriežke.

Tradičnejšou možnosťou je vytvorenie stuhy pred kapucňou. Potom sú k nemu pripojené motýle.

Dekorácie kvetmi, kvetinové aranžmány sa používajú na ozdobenie svadobných áut veľmi často. Niekedy používajú iba jednu malú kyticu čerstvých kvetov. Častejšie sa spolu s kvetmi používajú na zdobenie textílií, napríklad tylu. Tkanina je pripevnená pod okrajom kapucne, kufor a natiahnutá asymetricky na sklo. Pri použití látky sa kvety pripevňujú: na radiátor; v zúženej časti textílie; kombinujú.

Na kľučkách dverí vozidla sú usporiadané stručné ozdoby. Zvyčajne ide o luk pletený zo stužiek, z kvetov; rastliny z hodvábu. Môžete si vyrobiť výzdobu z korálikov, kamienkov a ich uzavretie do škrupiny prelamovanej látky.

Snubné prstene sa považujú za perfektnú ozdobu svadobného automobilu. Sú namontované na kapote, radiátore, na špeciálnom držiaku nad strechou. Často sú vybavené zvonom a vankúš z kvetov je vyrobený zdola.

Veľké krúžky sú vyrobené z flexibilných vodovodných potrubí. Používajte 3 prstové batérie, kvetinovú stuhu zlaté farby, dve pravítka z dreva, škótsku pásku, umelé kvety, nožnice, lepidlo.

Hadica s dĺžkou dvoch metrov je rozrezaná na tri rôzne dĺžky segmentu. Z nich sú vyrobené tri prstene: najväčší slúži ako základ pre plavidlo (nemalo by prekročiť dĺžku priemeru pravítka) a zvyšok pre výrobu svadobných prsteňov.

Na jednom konci každého segmentu trubice sú vložené batérie s polprstami. V druhej polovici nasadili voľné konce rúrok. Spoje môžu byť upevnené lepidlom, páskou. Výsledkom sú tri krúžky rôznych priemerov.

Zaznamenajte všetky krúžky a pravítka páskou. Lepte stredný a menší krúžok. Pripája sa vertikálne k pravítkom a cez nich k veľkému vodorovne umiestnenému krúžku.

Umelé kvety sú naparené, vyhladzujú na nich nepravidelnosti a zdobia držiak prsteňa. Vyrobené krúžky sú pripravené na umiestnenie na auto.

Slávnosti a slávnosti pridávajú do akcie balóny. Z možno umiestniť priviazaním na kľučky dverí, stuhy. Je to dobrý nápad urobiť z nich srdce.

Zanechajte Svoj Komentár