Domáce afrodiziakové parfémy

Laureáti Nobelovej ceny preukázali, že takmer všetky informácie, ktoré ovplyvňujú pocity človeka, sa získavajú prostredníctvom jeho čuchu. Láska k niekomu alebo nenávisti je určená ... podľa jeho vône. Často sa používajú na rozrušenie prvých afrodiziakum, alebo skôr feromónov, ktoré sú ich neoddeliteľnou súčasťou.

Vyššie uvedené používajú výrobcovia kozmetiky na vývoj parfumov. Ale môžu byť vyrobené nezávisle. Bude to stáť oveľa lacnejšie a účinok bude takmer rovnaký.

Výroba domácich afrodiziakálnych parfumov je jednoduchá. Povinné: éterické oleje, ktoré sa predávajú v lekárňach; pipety; prázdna fľaša - mala by byť bez zápachu.

Akýkoľvek olej, ktorý nemá vôňu, je vhodný ako základňa parfumov. Častejšie sa jedná o vysokohorskú olivovnicu. Z používaných éterických olejov patrí santalové drevo, neroli, bergamot, mäta.

Najjednoduchšie zloženie afrodiziakálnych parfumov obsahuje olivový olej (10 kvapiek), neroli (4), santalové drevo (3) a dve kvapky mäty a bergamotu.

Na prípravu parfumov a použitie iných kombinácií éterických olejov. K 10 kvapkám olivového oleja sa pridá: ylang-ylang (3 kvapky), pačuli (1), santalové drevo (2), palmarosa (2); santalové drevo a bergamot (1 každý), ruža a jazmín (2 každý); nechtíky lekárske a jazmín (1 každý), zázvor (2), petitgrain (4); škorica (2), bergamot, pačuli a zázvor (všetky 3).

Takéto parfumy používajte opatrne - maximálne kvapku za uši a na vnútorné ruky. Je lepšie to urobiť večer, ísť na romantické stretnutie.

Môžete variť nielen tekuté parfumy afrodiziakum, ale aj tuhé. Sú vyrobené z rovnakých olejov, ale fixované voskom. Takéto parfumy sa pohodlnejšie aplikujú, transportujú, vnímajú úplne iným spôsobom. Ich vlak nenarazil do nosa, ale pozýva sám za seba.

Pevné afrodiziakové parfumy sa pripravujú v keramickom kelímku alebo v skle odolnom voči teplu. Budete tiež potrebovať nádobu na vodný kúpeľ. Parfum skladujte v nádobe, ale nie v plastoch alebo oxidovaných kovoch.

Okrem éterických olejov budete potrebovať vitamín E, tuhé oleje (najčastejšie rafinovaný kakao a bambucké maslo), vosk (včely, z ryže, olív, sóje), kokosový olej alebo tekutinu (použite mandle, marhuľové jadro alebo broskyňu).

Na získanie 10 g afrodiziakálneho suchého parfumu musíte do 2 g vosku pridať 4 g tekutých a pevných olejov. Do kompozície sa tiež zavádza roztok vitamínu E v oleji (3 kvapky) a éterické oleje (10 kvapiek).

Parfumy sa pripravujú v nádobe, v ktorej sa umiestni vosk, pridajú sa tuhé oleje a trochu tekutiny. Všetko ohrievajte vo vodnom kúpeli, až kým sa úplne nerozpustí.

Oddelene premiešajte vitamín E, zostávajúce kvapaliny a éterické oleje. Výsledná zmes sa naleje do mierne ochladenej zmesi, ktorá sa pripraví vo vodnom kúpeli. Všetko rýchlo premiešajte a nalejte do nádoby. Po vytvrdení kompozície sa nádoba uzavrie vekom a nechá sa 2 až 3 dni odpočívať.

Prst prechádza po povrchu suchých parfumov a po niekoľkých sekundách sa aplikujú bodovo na oblasť krčných tepien, na zápästia.

Zanechajte Svoj Komentár