Ako pripraviť gril z jazdy autom

Prečo nemôžu robiť barbecue remeselníkov. Ukazuje sa, že na to je vhodná aj jazda z volantu. Ak z toho urobíte remeslo, budete mať vždy po ruke tú správnu vec a bude to stáť veľmi lacno.

Nájdenie starej nepotrebnej jednotky nie je veľký problém. Môže sa „posúvať“ v garáži, kúpi sa od suseda, v zbernom mieste kovového šrotu. Pri výrobe grilu používajte zváračku a brúsku. Ak je rúra prenosná, budete potrebovať rohy alebo rúry na inštaláciu nôh. Ak sa usadí nehybne, je potrebné zásobiť sa cementom, tehlami, pieskom a dekoratívnymi prvkami.

Najjednoduchší grilovací gril sa získa umiestnením disku do roviny so zatvorenou stranou nadol. Štandardné otvory v ňom slúžia ako rošt, na ktorý je umiestnené palivové drevo a cez ktorý sa spaľovacie produkty prebúdzajú.

Nohy usporiadajte zdola, ktoré zdvíhajú zariadenie. Pod disk môžete nainštalovať podnos na zozbieranie vyhorených zvyškov palivového dreva, ktoré sa vyliali z grilu cez spodné otvory. Na strane je vhodné umiestniť kus potrubia zvisle s konzolou v hornej časti. Ten bude potrebný na zavesenie napríklad čajníka na oheň alebo kotol, v ktorom je pripravené ucho.

Aby pánev vyzerala dobre, všetky jeho časti sú natreté čiernou farbou. Vyberte si ten, ktorý je odolný voči teplu.

Ak sa spájka vyrába stacionárne, potom je pre ňu najprv usporiadaná základňa z kameňa, tehly a škváry. V prúde vzduchu, ktorý je potrebný na spaľovanie dreva, je potrebné v ňom nechať otvor.

Aby remeslá vyzerali dôkladne, murivo okolo je vyrobené z tehly, divého kameňa. Poskytuje tiež otvor, cez ktorý bude vzduch prenikať dovnútra. Murivo je vyrobené s výškou, ktorá uzavrie podstavec a disk na ňom položený. Dizajn je možné doplniť špendlíkom, ktorý sa použije na zavesenie kotla alebo čajníka na varenie, napríklad rybia polievka, vriaca voda na čaj.

Ak na murivo položíte okrúhly vrchol, okolo grilu získate stôl. Ak ku všetkému v kruhu pridáte lavicu, štruktúra bude pripomínať fínsky krb. Môže byť chránený pred zrážkami, ak je postavená ľahká strieška, napríklad z profilovaného plechu a kovových stojanov. Niektorí zariadia altánok okolo, ktorý vám umožní pohodlne používať gril aj pri chlade.

Pozrite si video: Ako pripraviť sériové auto pre okruh? (November 2019).

Zanechajte Svoj Komentár