Ako vyrobiť jednoduchú a kreatívnu lampu

Položky, do ktorých výroby bola investovaná ich práca, dokážu naplniť dom osobitným pohodlím, teplom. Okrem toho sa vyznačujú exkluzivitou, ktorá môže nepoznateľne zmeniť interiér, urobiť ho zaujímavejším a neobvyklým.

Platí to aj pre žiarovky, ktorých výrobu remeselníci často ponúkajú na internete. Napríklad notebook vyrobený z ... lepenkových tašiek, ktoré predávajú džúsy a nápoje.

Myšlienka notebooku patrí malajskému dizajnérovi Edwardovi Chuovi. Rozrezal škatule na prúžky, z ktorých pomocou princípu origami postavil valcovitý povrch, ktorý sa v lustru stal tienidlom lampy. Úžasné je, že remeselník to urobil bez použitia lepidla.

Kreatívna lampa sa získa pomocou tienidla lampy zostavenej z plastových lyžičiek. Jaroslav Olenev, ktorý sa zúčastnil súťaže „Ekológia a dizajn“, navrhol použiť iba svoju pracovnú časť z jednorázových príborov. Pomocou lepidla zostavil z takýchto vločiek oválny povrch, do ktorého umiestnil žiarovku. Táto možnosť je zaujímavá v tom, že umožňuje použitie vločiek rôznych farieb, experimentovať s ich umiestnením na povrchoch rôznych zakrivení.

Nikto nezostane ľahostajný k tvorivej lampe, ktorú má Natalya Simpsonová zariadiť z ... vešiakov na šaty. Vybrala si drevené a okolo ich žiarovky zo svojich polovíc vytvorila tienidlo lampy. Zaujímavá a nezvyčajná možnosť sa získa so sadou vodorovne usporiadaných háčikov, z ktorých každé je posunuté o malý uhol vzhľadom na dno.

Kreativita „dýcha“ lampu, ktorej tienidlo vyrobil Kevin Chempeny zo sady medveďov Gummy. Je pravda, že ak chcete zopakovať jeho prácu, musíte sa zásobiť obrovskou trpezlivosťou - musíte navliecť viac ako desať tisíc medveďov.

Ak chcete vyrobiť originálnu žiarovku, môžete sledovať myšlienku Pio Diaza a Tyry Hildenovej, ktorá schovala žiarovku v tienidle lampy a usporiadala ich vetvy stromov. Posledne menované sú samozrejme umelé a môžu byť vyrobené z materiálov rôznych farieb.

Originálne príslušenstvo z bubnov sa hodí v miestnostiach určených na tanec, prehrávanie hudby. Umelci z Texasu ponúkajú vyrábať tienidlá pre staré bicykle. Takéto výrobky sú najlepšie umiestnené na ulici, pri vchode do domu.

Sušená tekvica, alebo skôr jej šupka, dáva veľký priestor na predstavivosť tým, ktorí chcú získať kreatívnu lampu. Na dosiahnutie tohto cieľa pomáha rezať rôzne ozdoby, vzory na povrchu „tienidla“.

Neobvyklé žiarovky sa získavajú zo starých klobúkov a dokonca aj z plechoviek, v ktorých ženy v domácnosti pečú košíčky. Sú vyrobené z pohárov nalepených na taniere rôznych veľkostí a farieb. Neobvyklé tienidlá sú háčkované, usporiadané z jazykov plechoviek od piva, prúžkov papiera, plastových fliaš.

Zanechajte Svoj Komentár