Vytvorenie silného dúchadla vlastnými rukami

Existuje veľa diel, ktoré možno mechanizovať, spríjemniť a menej unaviť. Napríklad čistenie sprisahania z listov, ktoré sa na jeseň stáva skutočnou nočnou morou. Tradičný hrable sa tiahne „toto potešenie“ na mnoho dní, pneumatiky ... Ale dúchadlo tento problém vyrieši v priebehu niekoľkých hodín a s oveľa menšími fyzickými nákladmi.

Môžete to urobiť sami, rovnako ako väčšina letných chát. Súčasne okrem potešenia z vlastnej tvorby šetria aj nákup drahých rastlinných produktov. Hoci nakoniec dostanú zariadenie, ktoré nie je horšie ako druhé, z materiálov, ktoré budete potrebovať: krabicu, v ktorej sú uložené kompaktné disky CD / DVD; tlačidlový spínač; kovová fľaša, v ktorej sa dezodorant predáva; viečko na skrutkovanie plastových fliaš. Okrem vyššie uvedeného je potrebné doplniť: 12 V motor s jednosmerným prúdom s jednosmerným prúdom s rýchlosťou okolo 6 000 za minútu; 5,5 mm konektor, ktorý spája napájanie; liter PET fľaše; rúrka z PVC s priemerom 25 mm.

Z pripravených nástrojov: horúca lepiaca pištoľ, maliarsky nôž, fixka, píla na kov, spájkovačka, nožnice, pravítko.

Spočiatku zapojený do krabice. Os umiestnená v strede je odstránená, pre ktorú je odrezaná na základni a odlomená. Motor je vybavený prepínačom, konektorom na pripojenie k akumulátoru. Potom je motor dobre prilepený k plošine skrinky, zozadu.

Na spodnej strane PET fľaše je spodná časť orezaná dlhá 6 cm, v ktorej sú usporiadané otvory pre nabíjaciu zásuvku a vypínač. Tieto sú prilepené zvnútra pomocou tepelnej pištole. Viečko získané z fľaše je prilepené k zadnej časti skrinky, čím sa uzavrie predtým nainštalovaný motor.

Odstráňte dno a hlavu fľaše z dezodorantu pomocou okružnej pílky. Zvyšok tela sa odreže nožnicami pozdĺž osi, vyrovná sa a dostane plast z cínu. Pomocou pravítka urobí značka označenie ôsmich obdĺžnikov 3x5,5 cm, ktoré sú vystrihnuté a potom zrezané v každom z dvoch uhlov na menšej strane.

Rovnako ako náboj použite uzáver fľaše PET. Na vrchu je rozdelená do ôsmich častí a každá z nich odreže hranu k základni. V strede krytu umiestnite otvor pre hriadeľ motora.

V štrbine vertikálne a s väčšou stranou v pláne sú čepele vložené, sú vysadené na lepidlo. V strednej časti veka sú tiež kombinované s lepidlom. Ruky mierne ohnite, aby ste ich mierne naklonili.

Na výstupný kanál sa používa rúrka z PVC. Je umiestnený v smere dotyčnice k veka škatule na disky a orezaný. Potom, po zariadení v kryte príslušného otvoru, prilepené.

Pozdĺž osi v kryte veka je usporiadaný otvor, cez ktorý bude zariadenie nasávaný vzduch.

Obežné koleso je prilepené na hriadeľ motora, zakryté krytom, ktorý je vybavený vzduchovým potrubím. Motor je pripojený k batérii a skontroloval, ako zariadenie funguje. Ak je všetko v poriadku, môžete ísť von a trénovať na odfúknutie listov.

Zanechajte Svoj Komentár