Nápady do kuchyne s raňajkovým barom

Barový pult môže byť náhradou jedálenského stola v malej kuchyni alebo iba doplnkom k jedálni, ak vám táto oblasť umožňuje umiestniť oboje. Napriek kompaktnosti baru je vhodné pracovať, usporiadať jedlo a variť za ním. Barový pult je vynikajúci pre územné plánovanie miestnosti. Môže byť použitý v obývacích izbách a štúdiách na rozdelenie priestoru. Ak si vyberiete možnosť, ktorá je vhodná v dizajne a veľkosti, pult sa stane nielen užitočným nábytkom, ale aj dekoráciou priestoru.

Existuje veľa možností na použitie baru v kuchyni. Často existujú polostranné modely. Jeden koniec z nich dosadá na stenu. Táto možnosť dokonale plní úlohu priečky medzi stenami, takže ju možno použiť v kuchyniach kombinovaných s jedálňou, obývacou izbou alebo inými miestnosťami.

Barový pult je možné usporiadať aj na základe parapetu. V skutočnosti je to samo o sebe takmer hotový nábytok. Bude potrebné iba doplniť parapet jednou alebo dvoma nohami, vymeniť dosku za praktickejšiu a priestrannejšiu. Počas jedla si môžete vychutnať výhľad z okna. Prostredie v kuchyni sa týmto riešením rieši čo najúspornejšie.

Modely namontované na stenu sú tiež nehybné. Sú umiestnené, ako už názov napovedá, pozdĺž steny. Jedná sa o veľmi kompaktné riešenia, pretože iba jedna strana zostáva voľná, hĺbka dosky je zvyčajne malá. Takéto modely môžu byť vynikajúcim riešením pre malé a úzke miestnosti. Možnosti skladacích stien sú vhodné aj pre menšie miestnosti.

Počítadlo ostrovov je súčasťou multifunkčného dizajnu. Do tohto nábytku možno v prípade potreby zabudovať aj domáce spotrebiče. Barové pulty na ostrove sú vhodné do priestranných izieb. Mali by sa zvážiť, ak je kuchynská plocha dvadsať alebo viac metrov štvorcových. Tvar miestnosti sa často opakuje podľa tvaru dosky. Okolo stola by mal byť najmenej jeden meter voľného miesta.

Počítadlá tyčí môžu byť zabudované do headsetu v tvare P alebo L. Môžu plynule prechádzať do bežnej kuchynskej pracovnej dosky. Takéto možnosti môžu slúžiť ako doplnková pracovná plocha. Môžete tiež integrovať stojan do skriniek.

Zaujímavým riešením sú tyčové transformátory. Môžu byť pohyblivé, skladacie, skladacie atď. Túto možnosť môžete použiť v akejkoľvek miestnosti a na akýkoľvek účel.

Zanechajte Svoj Komentár